Franeker Oud Kaatsveld 5

Omschrijving

vraagprijs

€ 295.000 k.k.
Woningwebsite

Kenmerken

Overdracht
Statusbeschikbaar
Prijs€ 295.000 k.k.
Bouw
Bouwjaar1927
Bouwvormbestaande bouw
Type ObjectWoonhuis
HoofdfunctieWoonruimte
Indeling
Woonoppervlakte122 m²
Perceeloppervlakte120 m²
Woning Inhoud475 m³
Kamers5 (4 slaapkamers)
Energie
EnergielabelC
alle kenmerken minder tonen

Interesse?

Plan bezichtiging
Wonen aan de rand van het historische centrum van Franeker, met uitzicht over de Noordergracht en op loopafstand van winkels, terrasjes en de stadse gezelligheid. Deze charmante tussenwoning uit 1927 combineert de sfeer van toen met het comfort van nu, en biedt met 122 m² woonoppervlak en vier slaapkamers volop ruimte om naar eigen wens te wonen en te werken. De woning ligt aan het Oud Kaatsveld, een levendige straat waar de tijd soms even lijkt stil te staan. De voorbijvarende sloepjes op de gracht, de klinkerstraatjes en de karakteristieke gevels maken dit stukje Franeker tot een van de meest geliefde plekken om te wonen. Hier geniet je volop van het stadse leven

Begane grond
Rechts van de entree vind je de trapopgang en de meterkast, terwijl je linksaf de lichte woonkamer inloopt. Bij binnenkomst valt meteen de authentieke sfeer op. De klassieke kamer en suite, met schuifdeuren en vaste kasten, ademt de typische jaren ’30 charme. De indeling met een voor- en achterkamer biedt een sfeervolle scheiding tussen woon- en eetgedeelte. Vanuit de woonkamer zie je de langsvarende pleziervaart door de Noordergracht richting het Van Harinxmakanaal varen. Aansluitend bevindt zich de keuken, voorzien van inbouwapparatuur. Terug in de hal vind je het aparte toilet en de doorgang naar de functionele bijkeuken, met ruimte voor de wasmachine en toegang tot de stadstuin op het oosten. Aan de voorzijde ligt nog een extra slaapkamer, ideaal als werk of hobbykamer, en aan de zijkant bevindt zich een handige berging met eigen ingang.

Eerste verdieping
Boven tref je drie slaapkamers. De badkamer is uitgerust met een ligbad, aparte douche, toilet en wastafel. Vanaf de hal is er toegang tot een ruim balkon, waar je in de ochtendzon heerlijk kunt ontbijten.

Vliering
Via de vlizotrap bereik je de praktische vliering met dakraam, een perfecte plek voor koffers of kampeerspullen.

Kenmerken:
- Bouwjaar: 1927
- Woonoppervlak: 122 m²
- Energielabel: C
- 8 zonnepanelen (2024)
- Nieuwe Cv-ketel (2024)
- Kamer en suite
- Het uitzicht op de kade is werkelijk prachtig!

Woon je in Franeker (Frjentsjer), dan woon je in een levendige stad. Het historische stadscentrum biedt grote winkelketens, sfeervolle speciaalzaken, een theater, musea en gezellige terrasjes. Door het jaar heen is hier van alles te beleven. De woning ligt in het centrum en dus op loopafstand van allerlei voorzieningen zoals treinstation, sportgelegenheden, scholen winkels en zorgfaciliteiten. Het ligt op ca. 15 minuten rijden van Harlingen en Leeuwarden. Via de snelwegen A31/A7 en A32 is zowel de randstad als de rest van het land uitstekend bereikbaar.

Zie jij jezelf al wonen aan de gracht, op loopafstand van het centrum maar met volop rust en karakter? Plan dan snel een bezichtiging!

Makelaardij Friesland

Plan bezichtiging
voor: Oud Kaatsveld 5

*
*
*

Lees onze voorwaarden: Cookies, Disclaimer en Privacy