Leeuwarden Nieuweburen 115
Omschrijving
vraagprijs
Kenmerken
Overdracht
Status | Beschikbaar |
---|---|
Prijs | € 329.000 kosten koper |
Aanvaarding | in overleg |
Bouw vorm
Soort woning | eengezinswoning |
---|---|
Type woning | geschakelde woning |
Bouwjaar | 1.930 |
Bouwvorm | bestaande bouw |
Indeling
Woonoppervlakte | 183 m² |
---|---|
Gebruiksoppervlakte overige functies | 51 |
Perceel oppervlakte | 114 m² |
Inhoud | 822 m³ |
Verdiepingen | 3 |
Begane grond
Aantal kamers | 1 |
---|---|
OverigeRuimten | berging, hal |
Energie
Dak type | plat dak |
---|---|
Dak materiaal | plat dak |
Interesse?
Royale woning met veel mogelijkheden in het bruisende centrum van Leeuwarden.
Deze geschakelde woning aan de Nieuweburen heeft vele mogelijkheden. De beneden verdieping kan gebruikt worden als woonruimte maar is eventueel ook geschikt als kantoor, atelier en/of als opslagruimte. Daarnaast zijn er nog 3 slaapkamers, een royale woonverdieping op de eerste verdieping en een dakterras.
Indeling:
Begane grond:
De begane grond is via een aparte entree te bereiken. Via de deur links in het portaal stap je binnen in de hal met meterkast. Vanuit de hal kom je in de open ruimte wat voor meerdere doeleinden geschikt kan zijn. Vroeger was dit het kantoor van het loodgietersbedrijf die vanuit hier werkzaam was. Aan de achterkant is nog een hal met wastafel en de doorgang naar de berging. Vanuit de achterste berging is het mogelijk om naar het dakterras op de eerste verdieping te lopen.
Eerste verdieping:
Via de voordeur kom je binnen in de hal waar direct de trapopgang naar boven is naar de overloop met toiletruimte.
Het uitzicht vanuit de woonkamer is prachtig, je kijkt uit over de Breedstraat met daarachter de Achmea toren en de Grote Kerk. Door de grote raampartijen, zowel voor als achter, is het een lichte ruimte. De keuken aan de achterzijde is een authentieke Bruynzeel keuken en verkeert nog in een zeer goede staat. Het dakterras is gelegen op het noorden, hier kun je bijna de gehele dag wel een plekje in de zon vinden of in de schaduw.
Tweede verdieping:
Royale overloop met aangrenzend drie slaapkamers, vaste kast en de badkamer.
De badkamer is voorzien van een wastafel, toilet, witgoed aansluiting en de AWB cv-ketel. Vanuit de kamer aan de voorzijde kom je in de doucheruimte. Tevens beschikt de kamer aan de voorzijde over twee vaste kasten en een dubbele wastafel.
Bijzonderheden:
- gemengde bestemming wonen;
- energielabel D;
- AWB CV-ketel;
- woonoppervlakte 183 m²;
- inhoud 822 m³;
- niet-zelfbewoningsclausule van toepassing
Leeuwarden
Leeuwarden is de hoofdstad van Friesland, een van de Friese Elfsteden en start en finishplaats van de Elfstedentocht. De stad bevindt zich in het noorden van Nederland op slechts 1,5 uur rijden van Amsterdam. Een stad met een prachtige historische binnenstad die alle typische kenmerken heeft van een Nederlandse stad met grachten, bruggen, een waag en 17e-eeuwse huizen. Met een inwoneraantal van 96.000 is het groot genoeg om zichzelf een stad te noemen, maar meestal voelt het als een dorp. Het is hier makkelijk om mensen te leren kennen en iets te regelen. Alles is hier op loopafstand en er is altijd iets te doen. Drie hogescholen zorgen bovendien voor een levendige inbreng van jonge mensen.
Ben jij net zo enthousiast als wij zijn over deze woning? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!
Adviseur: Tycho Reimers

Tycho Reimers Commercieel Directeur
Plan bezichtiging
voor: Nieuweburen 115
Stel een vraag
Bel mij terug







































































































































