Dronryp It Stimlan 8

Omschrijving

vraagprijs

€ 229.500

Kenmerken

Overdracht
Statusverkocht
Prijs€ 229.500 k.k.
Bouw
Bouwjaar1972
Bouwvormbestaande bouw
Type ObjectWoonhuis
HoofdfunctieWoonruimte
Indeling
Woonoppervlakte106 m²
Perceeloppervlakte265 m²
Woning Inhoud405 m³
Kamers6 (4 slaapkamers)
Energie
EnergielabelD
alle kenmerken minder tonen

Interesse?

Plan bezichtiging
Starters opgelet, creëer jij hier straks jouw droomhuis?

Deze 2-onder-1-kap woning is ruimtelijk gelegen en beschikt over vier slaapkamers, ruime oprit, garage en royale woonkamer aan de voorzijde van de woning.

Indeling:
Begane grond
De overdekte zij-entree geeft toegang tot de hal hier vind je de trapopgang, meterkast en toiletruimte. De keuken zit aan de achterzijde met een loopdeur naar de achtertuin. De keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, afzuigkap, oven en spoelbak. De woonkamer aan de voorzijde is door vele raampartijen over de gehele breedte van de woning een mooi licht geheel. Tevens is er op de begane grond een royale slaapkamer aanwezig en een badkamer voorzien van wastafel en douche, waardoor de woning levensloopbestendig is.

Eerste verdieping
Aan de royale overloop grenzen 3 slaapkamers, een vaste kast en een ruimte voor de CV-opstelling. Twee slaapkamers zijn voorzien van een wastafel en één van deze kamers heeft een vaste kast. Beide kamers zijn van een mooi formaat. De derde kleinere slaapkamer zou met een eventuele dakkapel groter gemaakt kunnen worden.

Tweede verdieping
Met vlizotrap bereikbare bergzolder.

Buiten
De achtertuin is gelegen op het oosten, hier kun je al in de vroege ochtend genieten van een heerlijk bakje koffie in de zon. Je auto kan in de garage maar ook op de oprit is voldoende ruimte om twee auto's te parkeren.

Steek jij graag je handen uit de mouwen? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!

Dronryp:
Het leuke dorp Dronryp ligt zeer gunstig aan de A31, de verbindingsweg tussen Afsluitdijk/Harlingen en Leeuwarden. Vanuit hier ben je binnen een uur in Amsterdam. De historische steden Leeuwarden, Franeker en Harlingen liggen op nog geen 10 minuten afstand. Hier kun je naar hartenlust winkelen, een terrasje pikken, uit eten gaan of de schouwburg bezoeken. Het dorp zelf, waar ook een groot aantal forenzen wonen, heeft een kleinschalig winkelbestand waaronder een goede bakker, een prima supermarkt, een kapper en een snackbar. Ook is er wekelijks een marktje en heeft de visboer zijn vaste stekje. Naast scholen, kinderopvang en sportfaciliteiten heeft het dorp een zeer actief sport- en verenigingsleven. Kortom: in Dronryp hoef je je niet te vervelen!
Jorrit Joustra

Jorrit Joustra KRMT