Makkum Gedempte Putten 16

Omschrijving

vraagprijs

€ 248.500 k.k.

Kenmerken

Overdracht
Statusbeschikbaar
Prijs€ 248.500 k.k.
Bouw
Bouwjaar1950
Bouwvormbestaande bouw
Type ObjectWoonhuis
HoofdfunctieWoonruimte
Indeling
Woonoppervlakte83 m²
Perceeloppervlakte277 m²
Woning Inhoud295 m³
Kamers4 (3 slaapkamers)
Energie
EnergielabelF
alle kenmerken minder tonen

Interesse?

Plan bezichtiging
In een fijne en kindvriendelijke wijk in Makkum, vlak bij het water, staat deze aantrekkelijke hoekwoning met drie slaapkamers en een ruime tuin. De woning biedt een prettige woonomgeving met alle voorzieningen in de buurt en volop mogelijkheden om naar eigen smaak in te richten.

Indeling:
Begane grond:
Via de hal met toilet en trapopgang kom je in de lichte woonkamer met uitzicht op de straat. De keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning en biedt toegang tot de tuin.

Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers van goed formaat en een badkamer met douche en wastafel.

Buiten:
De woning beschikt over een ruime tuin rondom, waar je kunt genieten van het buitenleven. Dankzij de hoekligging is er extra ruimte naast het huis, bijvoorbeeld voor een terras of speelplek.

Een fijne hoekwoning op een rustige en een goede locatie in Makkum!

Goed om te weten:
- Woonoppervlakte ca. 83 m²
- Perceeloppervlakte ca. 277 m²
- Energielabel F
- Voorwaarden van Elkien van toepassing

Ben jij enthousiast over deze woning? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!

Alle bezichtigingen (ook niet-huurders) dienen tijdens de bezichtiging ochtend op vrijdag 12 december tussen 10:30 uur en 12:30 uur plaats te vinden. Voor een afspraak tijdens de bezichtiging ochtend kan je bellen met ons kantoor in Sneek. We verwelkomen je graag! De sluiting van de inschrijving eindigt op dinsdag 16 december om 12:00 uur.

HUUR JE OP DIT MOMENT EEN WONING VAN ELKIEN? DAN HEB JE VOORRANG OM IN TE SCHRIJVEN VOOR DEZE WONING EN TE KOPEN VOOR DE VRAAGPRIJS (zie voorwaarden Elkien in de tekst hieronder**).
Wordt de woning niet verkocht aan een huurder, dan wordt deze gegund aan de hoogste bieder met de koopsom als minimale inschrijfprijs.

Voorwaarden Elkien:
* De woning wordt verkocht in de huidige staat;
* Antispeculatiebeding: de woning mag niet binnen drie jaar worden door verkocht;
* Verbod van verhuur uitgezonderd verhuur aan eerste graad bloedverwanten: de woning mag drie jaar niet worden verhuurd.
* Ouderdomsclausule: de bouwkwaliteit ligt lager dan bij nieuwe woningen;
* Voorbehoud financiering: maximaal 6 weken na mondeling akkoord koper/verkoper;
* Sleuteloverdracht: maximaal 8 weken na mondeling akkoord koper/verkoper;
* Indien de woning later passeert dan 8 weken, betaalt koper € 20,- boete per dag aan verkoper;
* Koper dient een natuurlijk persoon te zijn;
* De leveringsakte wordt betaald door Elkien (huisnotaris Breuker Netwerk Notarissen te Drachten);

** Jij huurt op dit moment een woning van Elkien (ingeschreven staan als woningzoekende telt niet);
** Indien meerdere huurders zich hebben ingeschreven, wordt de woning toegewezen op basis van loting;
** Indien jij huurder bent en met een medehuurder wilt kopen, dient deze tenminste 2 jaar ingeschreven te staan op hetzelfde huuradres (medehuurderschap) of van rechtswege door huwelijk/geregistreerd partnerschap of jullie huren ieder een woning van Elkien en willen deze woning samen kopen

Makelaardij Friesland

Plan bezichtiging
voor: Gedempte Putten 16

*
*
*

Lees onze voorwaarden: Cookies, Disclaimer en Privacy