Kuinre Bouwdijk 21

Omschrijving

vraagprijs

€ 795.000

Kenmerken

Overdracht
Statusbeschikbaar
Prijs€ 795.000 k.k.
Bouw
Bouwjaar1930
Bouwvormbestaande bouw
Type ObjectWoonhuis
HoofdfunctieWoonruimte
Indeling
Woonoppervlakte370 m²
Perceeloppervlakte985 m²
Woning Inhoud1189 m³
Kamers9 (5 slaapkamers)
Energie
EnergielabelA
alle kenmerken minder tonen

Interesse?

Plan bezichtiging
Het voormalige, 100-jarige, Oude Kaaspakhuis met energielabel A kent een gemengde bestemming waardoor u werken en wonen hier perfect kunt combineren! Gelegen aan open vaarwater de Linde met een prachtige natuurtuin heeft dit pand zeeën van ruimte om op een zeer prettige manier te kunnen werken en groots te wonen op de eerste verdieping. Met energielabel A hoeft u niet bang te zijn voor hoge energielasten!

Kantoor aan huis, kangoeroe-wonen, een bed & breakfast, bedrijf aan huis of horecagelegenheid starten?
Op deze prachtige plek met vrij zicht over de landerijen en aan open vaarwater gelegen maakt u al uw dromen waar!

Indeling:

Begane grond
Vanuit verschillende kanten betreedt u dit verrassende woon-/werkpand. Op de begane grond vindt u meerdere grote werkruimtes. Het atelier heeft openslaande deuren welke zorgen voor veel lichtinval. De raampartijen aan de voorzijde van het atelier geven u een prachtig vrij uitzicht over de landerijen. In de naastgelegen werkkamer is veel praktische opbergruimte door de grote inbouwkasten. De riante werkplaats bevindt zich in het midden van het pand. De achterkamer is momenteel in gebruik als muziekstudio welke geheel geïsoleerd is. Deze ruimte kan weer gesplitst worden naar de oorspronkelijke ruimten, twee kamers. De hal die door het midden van het pand loopt is rijkelijk versierd met glas-in-lood ramen, gemaakt door een glaskunstenaar. Glas-in-lood komt in het gehele huis terug. Daarnaast zijn er nog twee kamers, welke ook uitstekend kunnen fungeren als slaapkamer. Er is een volwaardige keuken aanwezig en naast 2 toiletten is er ook een compacte badkamer met een douche en wastafel.

Eerste verdieping
De bovenverdieping is het woongedeelte van dit prachtige pand. Vanuit hier geniet je van de mooiste uitzichten! In de riante living is plaats voor meerdere zitopstellingen en hier plaats je met gemak een grote eettafel waar familie en vrienden kunnen aanschuiven. De nieuwe pelletkachel zorgt voor een aangename sfeer en warmte in deze prachtige grote ruimte. De ruime woonkeuken beschikt over alle nodige inbouwapparatuur. Een heerlijke plek om de lekkerste gerechten te bereiden. Op deze verdieping vindt u twee (slaap)kamers waarvan er één is uitgerust met een grote inloopkast. De badkamer beschikt over een inloopdouche, ligbad en wastafel. Er is een separaat toilet aanwezig. In de bijkeuken is plaats voor het witgoed. Zowel vanuit de hal als vanuit de woonkamer betreedt u een balkonnetje met trap naar beneden, wat tevens fungeert als nooduitgang. De woonkamer heeft verschillende daklichten die open gezet kunnen worden.

Buiten
De prachtige natuurtuin met verschillende zonne- én schaduwterrassen is aan open vaarwater gelegen. Hier creëer je makkelijk uw eigen ligplaats zodat u vanuit de achtertuin de Linde opvaart om zowel de Weerribben Wieden, als via de Tjonger de Friese wateren, te ontdekken! Een zwemtrap nodigt uit tot het nemen van een verfrissende ochtendduik. In de tuin ervaart u zeer veel rust en privacy. De tuinkamer is een prachtige royale serre welke losstaat van het huis en waar je al vroeg in het jaar kan genieten van het zonnetje en de natuur om je heen. Daarnaast is er een grote vrijstaande stenen schuur welke in twee delen is opgesplitst. Een grote schuifdeur geeft toegang tot deze ruimte. Een heerlijke werkplek voor een hobbyist en een praktische ruimte voor het opbergen van tuinmachines, gereedschap etc. Aan de achterzijde is nog een fietsenschuurtje gelegen. Waar de achtertuin uitkijkt over het water kijkt u vanaf de voortuin uit over de landerijen. Een fantastisch vrij uitzicht! De auto, camper en/of caravan parkeert u droog onder de carport. Daarnaast zijn er nog meerdere parkeerplekken op eigen terrein.

Bijzonderheden:
- Energielabel A
- Verschillende bestemmingen (wonen, horeca, bed & breakfast, atelier, kleinschalige bedrijfsactiviteiten).
- Woonoppervlakte 370 m²
- Perceeloppervlakte 985 m²
- 24 zonnepanelen uit 2022
- Nieuwe dakbedekking en isolatie en recente gevelisolatie

Bent u net zo enthousiast als wij zijn over deze prachtige villa? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!

Kuinre
Kuinre, helaas tegenwoordig nog weinig bekend, is al zo'n 1000 jaar oud en is van oudsher een oud vissersdorp op het oude land van toendertijd Friesland, tegenwoordig een dorp in Steenwijkerland net over de grens met Friesland. De rijke historie (de Waag waar producten werden afgewogen) is nog steeds te zien in het mooie dorp. Het dorp biedt een authentieke indruk met nog vele hisotrische gevels cq woningen. In de naast het kaaspakhuis gelegen melkfabriek konden boeren destijds hun melk afleveren. Een mooi oud Zuiderzee dorp met historie! Nu is het een heerlijk watersportdorp met eigen jachthaven, gelegen aan de oude Zuiderzeedijk. Het dorp ligt op 6 km van de A6, een belangrijke noord-zuid verbinding. Hier is nog genoeg ruimte voor rust en ontspanning. Kuinre ligt aan de rand van het Kuinderbos met zijn wandel- en fietspaden en dicht bij natuurgebieden zoals de Weerribben, de Wieden en de Rottige Meenthe. Er zijn verschillende middenstanders en actieve sportverenigingen w.o. voetbal, volleybal, jeu de boules, een sportschool, basisschool en een huisartsenpraktijk. Restaurants zijn er in de omgeving genoeg, en in het dorp zijn naast het buurthuis een pizzeria en een eetcafe. De omgeving biedt fantastische mogelijkheden voor mensen die bijvoorbeeld van watersport, fietsen wandelen, motorrijden of van vissen houden. De veelzijdige natuurliefhebber kan hier het hart ophalen. Het dorp zelf biedt ruimte, rust en ontspanning maar ligt gunstig naar de verschillende uitvalswegen en windrichtingen. Kom uzelf eens overtuigen, u bent van harte welkom. Gelegen op ongeveer 10 km van Emmeloord en ook van Wolvega. Ook plaatsen als Heerenveen, Lemmer, Blokzijl, Vollenhove liggen op korte afstand. De A6 ligt op 10 autominuten en hierdoor is ook de randstad uitstekend bereikbaar. Met 60 autominuten ben je al in Amsterdam of Groningen! De gemêleerde bewonerssamenstelling is o.a. een gevolg van deze gunstige ligging.

Uw adviseur: Tycho Reimers
Tycho Reimers

Tycho Reimers Commercieel Directeur

Plan bezichtiging
voor: Bouwdijk 21

*
*
*

Lees onze voorwaarden: Cookies, Disclaimer en Privacy